O nás

O spoločnosti

IT Coffee sa pohybuje na trhu výpočtovej techniky 14 rokov. Skúsenosti v oblasti IT však máme už viac ako 25 ročné. Najmä dlhodobý prehľad trhu ako aj osobné kontakty s distribútorami a výrobcami nám umožňujú poskytnúť Vám, našim zákazníkom, tie najlepšie ceny produktov IT pri zachovaní najvyššej kvality po predajných služieb.

Naša spoločnosť je na rôznych úrovniach partnerstva s poprednými svetovými spoločnosťami v oblasti IT ako sú Microsoft, Eset, Acer, Asus, Western Digital a pod. a na produkty týchto firiem poskytuje odborné poradenstvo v oblasti predaja, inštalácie aj servisu.

Ponúkame Vám ale aj ďalší široký sortiment výrobkov informačných technológií za prijateľné ceny.

Našou snahou je korektný vzťah medzi zákazníkom a predajcom založený na dlhodobej spolupráci a odvádzaní tej najvyššej kvality poskytovaných služieb. Naším mottom nie je: „nikto ti nedá viac ako ti my môžeme sľúbiť…“, ale snažíme sa o to, aby ste vždy dostali to čo sme Vám sľúbili, na čom sme sa dohodli. Meradlom kvality poskytovaných služieb a predaja môže byť aj fakt, že do dnešného dňa neevidujeme jedinú nevybavenú reklamáciu či už na tovar alebo služby a ani jeden negatívny ohlas od zákazníka.

Našim mottom je:

„Všetko pre spokojného zákazníka“

Všetka naša snaha sa odvíja v duchu tohto hesla.  Radi Vás preto privítame v priestoroch našej spoločnosti, kde si pri dobrej káve môžete skonzultovať Vaše požiadavky a očakávania v oblasti IT a my pre Vás navrhneme tie najlepšie a aj ekonomicky najvýhodnejšie riešenia Vašich potrieb. Toto stretnutie sa môže uskutočniť aj u Vás alebo na inom Vami dohodnutom mieste.

Zároveň Vám ponúkame možnosť predpredajnej konzultácie formou e-mailu. Zašlite nám Vašu požiadavku alebo predstavu a my sa Vám pokúsime navrhnúť najvhodnejšiu ponuku. Vyberieme pre Vás tie najvhodnejšie výrobky zo našej širokej ponuky produktov.

Vaše požiadavky zasielajte na adresu: itcoffee@itcoffee.sk

Veríme, že sa aj Vy pridáte medzi našich spokojných zákazníkov a tešíme sa na skoré osobné stretnutie.

Príjemný deň praje kolektív pracovníkov spoločnosti IT Coffee.