služby pre firmy

Služby pre firemnú klientelu.

Pre firemnú klientelu poskytujeme širokú ponuku profesionálnych služieb v oblastiach návrhu, dodávok, inštalácií a následného servisu IT zariadení vo vašej spoločnosti.

  • návrh, realizáciu a následnú správu počítačových sietí
  • dodávky a inštaláciu IT zariadení a spotrebnej elektroniky pre kompletné vybavenie kancelárie na kľúč. Zákazník nám predostrie jeho predstavu o vybavení a následných procesoch v danej kancelárii alebo spoločnosti a mi Vám zašleme kompletnú ponuku na zariadenia, ich konfiguráciu a inštaláciu, prípadné služby následného servisu a podpory. Po odsúhlasení ponuky sa v stanovenom termíne môžete do kompletne zariadených priestorov už len nasťahovať a začať pracovať na svojom businesse. V rámci komplexnej ponuky vieme odporučiť aj vhodné priestory na prenájom kancelárie vrátane infraštruktúry (počítačová sieť, internet, telefón …)
  • servis a podpora informačných systémov spoločnosti (Microsoft Dynamics NAV, I6, Esyco, Money S3, S4, Alfa, Omega a pod.) Potrebujete vytvoriť report predaja podľa vašich predstáv a Váš informačný systém ho neposkytuje? Alebo potrebujete pripraviť prezentáciu výsledkov na poradu zo zahraničným partnerom? Pripravíme Vám výstup presne podľa Vašej predstavy. Dlhoročné skúsenosti s prácou v rôznych informačných systémoch ako aj v manažmente sú zárukou perfektnej prezentácie Vašej spoločnosti.
  • spoľahlivé e-mailové schránky a spoločné kalendáre, skvelá správa dokumentov, dostatok miesta na uloženie dokumentov či jednoduché financovanie – to všetko v produktoch Microsoft Office 365. Poskytujeme kompletnú starostlivosť o zákazníka v návrhu, nasadení, migrácií z aktuálnych nastavení a následnú správu Vašej komunikácie cez Office 365. Už v priebehu dvoch dní vieme vytvoriť komplexnú službu pozostávajúcu zo spoľahlivej e-mailovej komunikácie na platforme Microsoft Exchange, správu dokumentov SharePoint, privátnu komunikačnú sieť na interné porady, najvyššiu mobilitu –  nech ste kdekoľvek máte stály prístup ku dokumentom, emailom, poradám, či kalendárom svojich kolegov. To je Office 365!
  • poskytujeme servis všetkých nami dodávaných značiek zariadení kancelárie, vrátane preventívnej údržby, čistenia a aktualizácie zariadení
  • potrebujete vyriešiť vernostný či bonusový program pre svojich zákazníkov? Pripravíme Vám kompletnú ponuku na jeho nastavenie, správu, dodávky darčekov a následné vyhodnotenie účinnosti tohto marketingového nástroja.
  • pre podporu predaja Vašich produktov ponúkame komplexné spracovanie mailingových kampaní. Profesionálne spracujeme Vaše podklady či nápady na mailing a po jeho rozoslaní na databázu Vašich zákazníkov spracujeme vyhodnotenie úspešnosti kampane.

Služby pre firemnú klientelu poskytujeme podľa dohody s konkrétnym zákazníkom. Práce sú vykonávane v priestoroch zákazníka, vzdialeným prístupom, v priestoroch našej spoločnosti alebo podľa dohody. V prípade uzavretia servisnej dohody sú zákazníci s takouto dohodou uprednostňovaný v riešení ich požiadaviek. Ďalšou výhodou takejto zmluvy je hlboká znalosť prostredia v danej firme a následným rýchlym odstránením problémov, prípadne návrhom preventívnych opatrení za účelom predchádzania výpadkov vo fungovaní infraštruktúry spoločnosti. V prípade Vášho záujmu o servisnú zmluvu, alebo ďalšie informácie ohľadne takejto zmluvy, nás kontaktujte na adrese  orsula@itcoffee.sk alebo telefonicky na čísla uvedené v kontaktoch.